Świąteczny tramwaj LEGO® na ulicach Warszawy

Na początku listopada świąteczny tramwaj LEGO® wyruszył na ulice Warszawy. Do 4 grudnia dzieci i dorośli mogą korzystać z darmowej przejażdżki i doświadczyć niespodzianek, jakie czekają na nich w tramwaju. W weekendy czekają na podróżnych dodatkowe niespodzianki przygotowane przez markę LEGO®. Wewnątrz tramwaju można spotkać Mikołaja oraz Ninja Kai w strojach LEGO®, a także figurę Mikołaja zbudowaną z klocków LEGO®. W tramwaju będą też obecni pomocnicy, którzy ułatwią podróż osobom z wózkami lub ograniczoną sprawnością.

Tramwaj LEGO® jedzie z zajezdni Ratuszowa – ZOO, przez Most Gdański w kierunku Westfield Arkadia, skręca w ulicę Stawki i kieruje się w stronę Placu Bankowego. Przejeżdża przez ścisłe centrum Warszawy wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i przy Placu Zbawiciela skręca w ulicę Nowowiejską do Al. Niepodległości, którą kieruje się w stronę Pól Mokotowskich i dalej ul. Rakowiecką do ul. Wołoskiej, do zajezdni przy ulicy Woronicza. W weekendy trasa ta wydłużona jest do zajezdni PKP Służewiec.

W tramwaju dostępne będą listy LEGO®, które po wypełnieniu można będzie wysłać w ramach konkursu Napisz list do Mikołaja i WYGRAJ!. Na uczestników konkursu czekają liczne nagrody, w tym voucher na rodzinny wyjazd do LEGOLANDU o wartości 25 000 zł.

Szczegółowy harmonogram kursowania tramwaju LEGO®:

Dni powszednie:

Sobota i Niedziela:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.